Aktywne okno pasywne
Poznaj V82 Powertherm +
Dom w świetnej kondycji energetycznej.

Poznaj V82 Powertherm +

Okno PVC, które z wdziękiem spełnia wszystkie wymogi stawiane przed oknem pasywnym klasy A. Nasze najlepsze z najlepszych, stworzone z myślą o wymagającym, nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym.

V82 Powertherm + oferujewyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła jednocześnie nie zaburzając ładu przestrzennego pomieszczenia nadmiernym gabarytem. Zgrabny profil i wyjątkowo cienki zgrzew Contourline, w połączeniu z designerskimi dodatkami, pracują jednocześnie na kondycję energetyczną i piękny, nowoczesny wygląd Twoich pomieszczeń. Okna Veka pozwalają wsłuchać się w ciszę i ograniczająstraty ciepła nawet do 30 %.

A
Klasa profilu
Uw 0,74 w/m2K
Współczynnik UV
Trzyszybowy pakiet
Ilość szyb w standardzie
Głębokość profilu 82 mm
Głębokość profilu
Maco Multimatic
Okucie
Uchwyt transportowy, listwa podparapetowa
Ekstra dodatki

Wyjątkowo pasywne okno

Wybierz V82 Powertherm +, okno pasywne 82 mm najlepszej klasy A, z bezpłatnym pakietem designerskich dodatków, jeśli szukasz okna minimalistycznego, odpowiedniego do energooszczędnego domu, apartamentu i chcesz zyskać spokój i oszczędności na lata.

Skomponuj okno dla siebie

A może chciałbyś zmienić parametry wybranego okna bądź wykreować nieco inny design? Doskonale to rozumiemy! Już teraz sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy - mnóstwo kolorów, różne rodzaje klamek i to nie jest koniec niespodzianek!

Zobacz możliwe warianty
Aby dowiedzieć sie więcej Skontaktuj się z nami!
Siedziba firmy: Chabówka 200B, 34-720 Chabówka NIP: 735 270 17 22 REGON: 120 999 723