Komfort klasy premium
Poznaj EcothermPasywne okno drewniane.

Poznaj Ecotherm

Poczuj prawdziwy komfort użytkowania naszego najlepszego produktu umieszczonego na liście „Top Ten” najbardziej efektywnych energetycznie okien. 

Dwukomorowy pakiet szybowy w standardzie i gruby profil - aż 92mm wykorzystują naturalną, pasywną energię otoczenia, nie pozwalając ciepłu uciec. To właśnie dzięki temu zjawisku dbasz o środowisko naturalne i zmniejszasz koszty ogrzewania. 

Do wyboru jest sosna, dąb, meranti, efektowne dodatki, ciepłe ramki w kilku kolorach. Wykreuj indywidualne wnętrze dzięki niezliczonej ilość kolorów z całej palety RAL lub przezroczystych lakierów lazurowych, wydobywających piękno naturalnej struktury drewna. 

Profil klasy - npd
Klasa profilu
Uw 0,77 w/m2K
Współczynnik UV
Trzyszybowy pakiet
Ilość szyb w standardzie
Głębokość profilu 92 mm
Głębokość profilu
Maco Multimatic
Okucie
Okapnik przylgowy, okapnik ramy z uszczelką
Ekstra dodatki

Okno z listy „Top Ten”

Wybierz pasywne okno Ecotherm jeśli zależy Ci na najbardziej efektywnym energetycznie oknie z prestiżowej, polskiej listy produktów „Top Ten”. Najgrubszy drewniany profil 92 mm i dwukomorowy pakiet szybowy w standardzie!

Skomponuj okno dla siebie

A może chciałbyś zmienić parametry wybranego okna bądź wykreować nieco inny design? Doskonale to rozumiemy! Już teraz sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy - mnóstwo kolorów, różne rodzaje klamek i to nie jest koniec niespodzianek!

Zobacz możliwe warianty
Aby dowiedzieć sie więcej Skontaktuj się z nami!
Siedziba firmy: Chabówka 200B, 34-720 Chabówka NIP: 735 270 17 22 REGON: 120 999 723