Równowaga w otoczeniu Poznaj V70 Perfectline Dobra forma, parametry, design.

Poznaj V70 Perfectline

Więcej niż podstawowy model klasy A, łączący wszystkie zalety naprawdę dobrego okna. Dostępny w różnych kolorach i pakietach. Polecany do mieszkania lub domu, w zależności od wybranej konfiguracji.

Okno V70 Perfectline to okno, które można idealnie dopasować do własnych potrzeb. Wybrać okleinę w ulubionym kolorze, konkretny model klamki, ozdobny szpros lub poprawić jego parametry z dwukomorowym pakietem szybowym i ciepłą ramką. A wszystko to zamknięte w tradycyjnej głębokości profilu 70mm. V70 Perfectline to jeszcze nie pasywne, a już niezupełnie podstawowe okno. Okna Veka charakteryzują się najwyższą jakością i doskonałymi parametrami.

A
Klasa profilu
Uw 1,1 w/m2K
Współczynnik UV
Dwuszybowy pakiet
Ilość szyb w standardzie
Głębokość profilu 70 mm
Głębokość profilu
Maco Multimatic O
Okucie
Uchwyt transportowy, listwa podparapetowa E
Ekstra dodatki

Okno idealnie dopasowane

Wybierz V70 Perfectline jeśli szukasz czegoś więcej niż podstawowego okna w klasie A do domu lub mieszkania, ale nie potrzebujesz okna pasywnego. To okno idealnie dopasujesz do własnych potrzeb dzięki dodatkom, pakietom szybowym i całej gamie oklein.

Skomponuj okno dla siebie

A może chciałbyś zmienić parametry wybranego okna bądź wykreować nieco inny design? Doskonale to rozumiemy! Już teraz sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy - mnóstwo kolorów, różne rodzaje klamek i to nie jest koniec niespodzianek!

Zobacz możliwe warianty
Aby dowiedzieć sie więcej Skontaktuj się z nami!
Siedziba firmy: Chabówka 200B, 34-720 Chabówka NIP: 735 270 17 22 REGON: 120 999 723