Okno stylizowane na klimat tamtych lat
Poznaj okno RetroZ listwami dekoracyjnymi i specjalnymi zdobieniami.

Poznaj Retro

Okno retro to wyjątkowe okno, które pozwala na wierne odtworzenie stolarki klimatem nawiązującej do dawnych lat. Wprost stworzone dla obiektów znajdujących się pod opieką konserwatorów zabytków.

Charakteryzuje się nietypowymi wykończeniami  i możliwością personalizacji. Okna mogą być indywidualnie wystylizowane za pomocą obróbkowych listw dekoracyjnych, drewnianych okapników, rzeźbionych kolumieniek z ozdobnymi głowicami, szprosów i wyjątkowych dodatków np. klamek

Dostępne w profilach 68, 78, 92 mm w trzech gatunkach drewna: sosna, dąb, meranti, dzięki czemu można dowolnie konfigurować jego parametry energetyczne.

Profil klasy - npd
Klasa profilu
Uw 1,3 w/m2K
Współczynnik UV
Dwuszybowy pakiet
Ilość szyb w standardzie
Głębokość profilu 68 mm
Głębokość profilu
Maco Multimatic
Okucie
Okapnik przylgowy, okapnik ramy z uszczelką
Ekstra dodatki

Nietypowe wykończenia

Wybierz okno w stylistyce retro wykonywanej na jednym z trzech produktów Ecoline, Thermoline i Ecotherm jeśli chcesz indywidualnie wystylizować swoją stolarkę na klimat tamtych lat!

Skomponuj okno
dla siebie

A może chciałbyś zmienić parametry wybranego okna bądź wykreować nieco inny design? Doskonale to rozumiemy! Już teraz sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy - mnóstwo kolorów, różne rodzaje klamek i to nie jest koniec niespodzianek!

Zobacz możliwe warianty
Aby dowiedzieć sie więcej Skontaktuj się z nami!
Siedziba firmy: Chabówka 200B, 34-720 Chabówka NIP: 735 270 17 22 REGON: 120 999 723