Siła naturalnego designu Poznaj EcolineProste okno z prawdziwego drewna.

Poznaj Ecoline

Okna Ecoline to przede wszystkim doskonały produkt z naturalnego surowca. Ciepłe drewno sosnowe,  trwałe dębowe lub ciekawa struktura egzotycznego meranti, która  pozwoli Ci wykreować wnętrze o szczególnym klimacie. Twój własny domowy ekosystem.

Wybierz ulubiony  gatunek drewna, dodaj extra ciepłą ramkę albo efektowny szpros. Standardowy profil 68 mm możesz jeszcze doposażyć w szerszy dwukomorowy pakiet szybowy.

Aluminiowy okapnik i klamkę masz już w standardzie. Oliwka, stare złoto, ciemny brąz a może modny biały? Który najlepiej pasuje do koloru Twoich wymarzonych okien?

Profil klasy - npd
Klasa profilu
Uw 1,3 w/m2K
Współczynnik UV
Dwuszybowy pakiet
Ilość szyb w standardzie
Głębokość profilu 68 mm
Głębokość profilu
Maco Multimatic
Okucie
Okapnik przylgowy, okapnik ramy z uszczelką
Ekstra dodatki

Minimalistyczneokno drewniane

Wybierz Ecoline jeśli szukasz dobrego podstawowego okna z naturalnego drewna. Profil 68 mm w sośnie, dębinie lub meranti z jednokomorowym pakietem szybowym i designerską klamką w standardzie to dom bliżej natury.
 

Skomponuj oknodla siebie

A może chciałbyś zmienić parametry wybranego okna bądź wykreować nieco inny design? Doskonale to rozumiemy! Już teraz sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy - mnóstwo kolorów, różne rodzaje klamek i to nie jest koniec niespodzianek!

Zobacz możliwe warianty
Aby dowiedzieć sie więcej Skontaktuj się z nami!
Siedziba firmy: Chabówka 200B, 34-720 Chabówka NIP: 735 270 17 22 REGON: 120 999 723